Djevojka M.R (22) sa područja Doboja teško je povrijeđena u sudaru putničkog i teretnog vozila na magistralnom putu Doboj-Šešlije u naselju Bukovica Velika, rečeno je Srni iz dobojske Policijske uprave.
Djevojka M.R (22) sa područja Doboja teško je povrijeđena u sudaru putničkog i teretnog vozila na magistralnom putu Doboj-Šešlije u naselju Bukovica Velika, rečeno je Srni iz dobojske Policijske uprave.
Kako je ranije potvrđeno za ATV nezgoda se dogodila u 19.30 časova.
Iz dobojske policije su nam prethodno rekli da je jedna osoba vozilom Hitne pomoći prevezena u Banjaluku.
Prema nezvaničnim saznanjima ATV-a više vozila Hitne pomoći je bilo na terenu.
Više detalja o uzrocima ove saobraćajne nezgode nije poznato.
Saobraćaj je bio blokiran.
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI