Kako javljaju čitaoci Aloonline, kolone vozila su nepregledne i bukvalno sve stoji.

“Kolaps iz svih pravaca“, napisao je jedan građanin putem grupe Partole i radari na Viberu, uz priložene fotografije na kojima se vidi kolona vozila koja stoji.

Za sada nema informacija da li je u udese neko povrijeđen.