Banjaluka je i ove godine, tradicionalno, obilježila praznik Duhovi.
Ni kiša koja pada u gradu na Vrbasu nije spriječila defile kočija i konjanika koji je krenuo sa Nove pijace u Lazarevu prema Hramu Hrista Spasitelja u Banjaluci.
Upregnuti u fijakere, predivni konji su laganim kasom krenuli ka centru grada, te, očekivano, privukli pažnju prolaznika.
Povorku je predvodio gradonačelnik Banaluke Draško Stanivuković.
BONUS VIDEO: