Banjaluka je i ove godine, tradicionalno, obilježila praznik Duhovi.

Ni kiša koja pada u gradu na Vrbasu nije spriječila defile kočija i konjanika koji je krenuo sa Nove pijace u Lazarevu prema Hramu Hrista Spasitelja u Banjaluci.

Upregnuti u fijakere, predivni konji su laganim kasom krenuli ka centru grada, te, očekivano, privukli pažnju prolaznika.

Povorku je predvodio gradonačelnik Banaluke Draško Stanivuković.

BONUS VIDEO: