Bivši gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić otkrio je da je u tajnoj misiji.
Radojičić je na društvenim mrežama objavio fotografiju, ali nije puno detaljisao o kakvoj "misiji" se radi.
Bivši gradonačelnik Banjaluke Igor Radojičić otkrio je da je u tajnoj misiji.
Radojičić je na društvenim mrežama objavio fotografiju, ali nije puno detaljisao o kakvoj "misiji" se radi.
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI