U porti Hrama Svete Trojice u Banjaluci večeras je upriličeno nalaganje badnjaka.

Badnjak je naložen uz prisustvo brojnih vijernika.

Njegovo preosveštenstvo episkop banjalučki Jefrem u ponoć će u Hramu Hrista Spasitelja služiti Svetu arhijerejsku liturgiju povodom najradosnijeg hrišćanskog praznika - Božića