Svoj protest izrazio je tako što je prosuo mlijeko isprad banjalučkog Vodovoda.
Prije samog čina prepirao se sa radnikom Vodovoda.
Podsjećamo, Banjaluka se gotovo svakog ljeta suočava sa problemima u vodosnabdijevanju prigradskih naselja.
Zbog vanredne situacije na području koje se snabdijeva sa rezervoara Tunjice, stanovnici Potkozarja, Piskavice, Verića, Mišinog Hana, Barlovaca, dijela Dragočaja, Ramića i Prijakovaca narednih dana imaće vodu po režimu kontrolisane isporuke, piše Buka.
Prema saopštenju banjalučkog Vodovoda, voda će se isporučivati naizmjenično: parnim danima od 8 do 18 časova za naselja koja se snabdijevaju sa rezervoara Prijakovci, a neparnim danima u istom terminu za naselja koja se snabdijevaju sa rezervoara Ramići. Od 18 do 8 časova isporuka vode biće obustavljena radi punjenja rezervoara.
Iz Vodovoda navode da je tokom proteklog vikenda zabilježena rekordna potrošnja, te apeluju na građane da vodu koriste racionalno.
Komentari (0)