Brojni građani Prijedora su zapaljenim bakljama i vatrometom simbolično obilježili 30 godina postojanja Republike Srpske.
Građani Prijedora okupili su se kod spomen krsta posvećenog borcima odbrambeno otadžbinskog rata koji su ugradili živote u temelje Srpske, prenosi RTRS.