Republika Srpska i Mađarska nastavljaju odličnu saradnju, zaključeno je na sastanku.
Ovom skupu su prisustvovali srpski član Predsjedništva BiH, Milorad Dodik i predsjednik Vlade Republike Srpske Radovan Višković sa predsjednikom Vlade Mađarske Viktorom Orbanom i mađarskim ministrom spoljnih poslova Peterom Sijartom.
- Zahvalni smo za razumijevanje Mađarske koje ima za Republiku Srpsku i uvijek smo tu da ugostimo naše dobre prijatelje - objavljeno je na Tviter nalogu SNSD-a.