- Nemamo nikakve medicinske informacije. Imao je problema sa šećerom, sad je to nešto bolje. Mjesecima je imao visok šećer - rekao je Darko Mladić za TV "Pink".
On je dodao da im je general Mladić rekao da ima problem sa radom bubrega, ali da ni o tome nema dokumentacije.