Dvadesetdvogodišnja djevojka čiji su inicijali M.R. sa područja Doboja teško je povrijeđena u sudaru putničkog i teretnog vozila na magistralnom putu Doboj-Šešlije u naselju Bukovica Velika, rečeno je Srni iz dobojske Policijske uprave.


Povrijeđena je prevezena na Univerzitetski klinički centar Republike Srpske u Banjaluci.

Kako je ranije potvrđeno za ATV nezgoda se dogodila u 19.30 časova.

Iz dobojske policije su nam prethodno rekli da je jedna osoba vozilom Hitne pomoći prevezena u Banjaluku, dok se doktori nisu izjasnili o povredama drugih osob

 

https://twitter.com/i/status/1453794996822413316