Dubioza kolektiv pridružila se danas rudarima i građanima na protestima ispred Vlade Federacije BiH.

- Rudari naši, radnici naši, pozdrav veliki - rekli su na početku.

Frontmen sastava Dubioza kolektiv je poručio okupljenim rudarima: Sad je bitnije da vi budete glasniji nego mi!
Prvo su odpjevali pjesmu “Volio bih”, zatim i “Fadile”.

Pored Dubioze kolektiv, tu je i sarajevska grupa Letu štuke.