- Ovo mi je druga godina da igram na ovom turniru. Mnogo mi se dopada, veoma je dobra organizacija ovog. Zahvalan sam sto sam ovdje - rekao je Rubljov.

Ruski teniser je rekao kako mu prija kada ima slobodno vrijeme da vidi porodicu i prijatelje u pauzama.

BONUS VIDEO: