Olja posljednjih godina živi u SAD, gdje je glumila u nekoliko spotova svjetski poznatih muzičara, a uporedo sa tim razvija i karijeru manekenke.
- Iako je cijeli stadion navijao za Bruksbija, Novak Đoković se i dalje ponaša kao šampion - napisala je ona ispod jednog od kratkih snimaka, a na kojem se vidi da najbolji teniser sveta pozdravlja publiku na tribinama.
Za razliku od veće broja navijača, Olja je bila uz Novaka. Sigurno da mu svaka podrška prija i znači.