Naime, oni su na tribinama zapalili zastavu Republike Srbije. a dio srpske teritorije, Kosovo i Metohiju, proglasili su - Albanijom.


Navijači ovog kluba na utakmici sa Trepčom razvili su transparent na kome je pisalo:


- Spremni za sevjer: Mitrovica je Albanija - pisalo je na njihovoj skandaloznoj poruci.








BONUS VIDEO: