Oklahoma je bila bolja od Denvera (108:99), a u centru pažnje bio je duel dva Srbina. Jokić nije mnogo zapinjao, igrao je onoliko koliko je bilo dovoljno, dok se Pokuševski pošteno ispromašivao.
Ipak, jedan detalj obilježio je ovaj duel. Aleksej je uspeo da udari "bananu" Jokiću!
Fantstičan potez, nema šta!