Region
"VEGETIRAO JE KAO BILJKA" Novi detalji smrti muškarca kojem je slomljena kičma na privatnoj klinici u Beogradu
M. Đ. (58) koji je preminuo nakon tretmana kod kiropraktičara u privatnoj klinici “Balans medika” u Beogradu tokom kojeg mu je slomljen vratni pršljen, a tri i po mjeseca kasnije preminuo na Institutu za ortopediju "Banjica", vegetirao je kao biljka dok nije umro 9. jula.
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI
Preporučuje
Region
Utopio se mladić (28) u Zagrebu
14:05
|
0