Region
PREŽIVJELI IZ NESREĆE U BUGARSKOJ STIGAO U SRBIJU: Bilo je užasno, hvala Bogu što sam živ!
Do nesreće je došlo kada se zapalio autobus.
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI
Preporučuje
Region
Utopio se mladić (28) u Zagrebu
14:05
|
0