U prostorijama Srpske napredne stranke na Novom Beogradu, uz prisustvo funkcionera stranke naprednjaci danas obilježavaju stranačku slavu Svetu Petku.

Slavi prisustvuju i predsjednica Vlade Srbije Ana Brnabić, ministar spoljnih poslova Nikola Selaković, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, Goran Vesić, Branislav Nedimović, ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić, narodni poslanik u Narodnoj skupštini Lav Pajkić i brojni drugi stranački funkcioneri.

Na stranačku slavu stigao je i predsjednik Aleksandar Vučić koji je pozdravljen gromoglasnim aplauzom.

Proslava je započeta dočekom gostiju od strane domaćina i člana Predsjedništva SNS Vladimira Orlića.