U prostorijama Srpske napredne stranke na Novom Beogradu, uz prisustvo funkcionera stranke naprednjaci danas obilježavaju stranačku slavu Svetu Petku.
Slavi prisustvuju i predsjednica Vlade Srbije Ana Brnabić, ministar spoljnih poslova Nikola Selaković, gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević, Goran Vesić, Branislav Nedimović, ministarka trgovine, turizma i telekomunikacija Tatjana Matić, narodni poslanik u Narodnoj skupštini Lav Pajkić i brojni drugi stranački funkcioneri.
Na stranačku slavu stigao je i predsjednik Aleksandar Vučić koji je pozdravljen gromoglasnim aplauzom.
Proslava je započeta dočekom gostiju od strane domaćina i člana Predsjedništva SNS Vladimira Orlića.