Prije dva dana nedaleko od Nove Gradiške došlo je do saobraćajne nesreće u kojoj su povrijeđene četiri osobe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uviđajem je utvrđeno da je do nesreće došlo u 8.15 na Državnoj cesti D51, između Banićevca i Oblakovca.