Danas uživaju u porodičnoj harmoniji sa sinom Dejanom, a malo ko zna da su se svojevremeno vjenčali u tajnosti.

Natalija je jednom prilikom otkrila da je njihovo vjenčanje bilo daleko od tradicionalnog i da za taj čin nisu znali čak ni njeni roditelji.

"Još je bio petak trinaesti u 13 sati. Mi obožavamo taj broj i ja sam samo javila mami i tati preko telefona, nisu ni znali. Pozvala sam druga i drugaricu i rekla im da ponesu ličnu kartu. Moj tata je bio odlijepio zbog tog datuma, jedva je preživio. Pitao je da li sam normalna i kako sam se udala, a on ne zna, nije na svadbi", prisjetila se pjevačica.

Sani je objasnio da su u tom periodu živjeli veoma skromno i da ih je upravo neizvesna finansijska situacija navela da se odluče na jednostavno vjenčanje.

"Ja razumijem ljude, nisam imao ništa, nisam imao stalan posao. Uplašio sam se jer nisam imao ništa i živio sam kod mame, a Natalija je bila trudna", rekao je on.

Par nikada nije krio da je kroz život prolazio i kroz teške trenutke, ali ističu da su sve što danas imaju stekli isključivo svojim radom.

"Niko ne može da nam kaže da smo nešto oteli ili uzeli. Sami smo sve stvorili. Sjećam se da smo godinu dana jeli margarin, hljeb i šolju mlijeka i bili smo najsrećniji", ispričala je Natalija u podkastu kod Lune Đogani.