U Policijskoj upravi Banjaluka su rekli da im je slučaj prijavljen u 11.10 časova i da su zajedno sa mrtvozornikom obavili uviđaj.
– O svemu je obaviješten dežurni tužilac OJT Banjaluka – rekla je za mediej portparol PU Banjaluka Milana Stojanović.
Očevici su ispričali da su ostali šokirani kada su viđeli da se muškarac objesio sa vanjske strane zgrade.
U policiji nisu željeli spekulisati da li se radi o samoubistvu, ali ističu da nema znakova nasilja.