Iz Policijske uprave Banjaluka poručili su da je obavljen uviđaj i da se traga za osobom koja je uputila lažnu prijavu.
Podsjećamo, jutros je oko 10:45 časova prijavljeno da je u prostorijama Okružnog suda u Banjaluci postavljena bomba .
Nakon čega, sud je evakuisan i detaljno su pregledane prostorije.