Jaka kiša, praćena vjetrom, grmljavinom pa čak i ledom u nekim dijelovima grada, napravila je potop u gradu na Vrbasu.
Kiša se "sručila" na Banjaluku, a voda je za samo nekoliko minuta prekrila ulice.

Kao što se može vidjeti na videu, u banjalučkom naselju Hisete vozila se jedva probijaju kroz bujicu vode koja je došla do točkova.

Odvodi nisu uspjeli primiti ovoliku količinu vode te se sve izlilo na ulice i napravilo potpuni kolaps.

Voda je stigla i do praga okolnih radnji.

Apel vozačima


Iz Auto-moto saveza Republike Srpske savjetovali su vozačima maksimalno opreznu i sporiju vožnju zbog nestabilnih vremenskih prilika, kiše i pljuskova, u pojedinim krajevima Republike Srpske.

BONUS VIDEO: