Banjalučke ulice su pune šetača sa djecom i kućnim ljubimcima, kao da je proljeće, a ne 31. decembar.

Sve prognoze govore da nema ništa od snježnog pokrivača, bar ne u nižim predjelima, već nas ovakvo vrijeme čeka i narednih dana.

Iako je ugodno, nije normalno ni zdravo, jer je decembar za snijeg i minus upozoravaju stručnjaci.