Jako nevrijeme i grad koje je danas zahvatilo Srpsku, izazvalo je više saobraćajnih nezgoda na auto-putu Gradiška-Banjaluka u oba smjera.
Kako ALOonline nezvanično saznaje, ekipa Hitne pomoći izašla je na teren, a dvoje ljudi je povrijeđeno.
Očevici nesreće kazali su da je uzrok najvjerovatnije grad koji se u velikoj količini nalazi na kolovozu.
BONUS VIDEO: