Jako nevrijeme i grad koje je danas zahvatilo Srpsku, izazvalo je više saobraćajnih nezgoda na auto-putu Gradiška-Banjaluka u oba smjera.

Kako ALOonline nezvanično saznaje, ekipa Hitne pomoći izašla je na teren, a dvoje ljudi je povrijeđeno.

Očevici nesreće kazali su da je uzrok najvjerovatnije grad koji se u velikoj količini nalazi na kolovozu.

BONUS VIDEO: