Zbog saobraćajne nezgode koja se dogodila na magistralnom putu Doboj-Modriča u mjestu Podnovlje,saobraćaj je obustavljen za sva vozila, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.

Policijski uviđaj je u toku, dodaju iz AMS RS.