Mlado stablo kestena proteklih pet godina krasilo je zeleni pojas uz saobraćajnice u ulici Zmaja od Bosne, međutim nekome je očigledno smetalo, bilo problem, narušavalo "vidokrug" pa je organizovana prava akcija da se i ukloni, napisali su iz KJKP Park.
Federacija
SAMO U BiH: Posjekli kesten jer je ZAKLANJAO pogled na reklamu
Vandalizam u Sarajevu
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI
Preporučuje
Federacija
Rudarima u Kaknju isplaćena plata
14:17
|
0
Sjajne vijesti za penzionere iz FBiH
09:57
|
0
Vlada FBiH ograničila cijenu hljeba
17:41
|
0
Poskupljuje plin u FBiH, Vlada odobrila
19:07
|
0
Sudija Ustavnog suda FBiH podnio ostavku
20:14
|
0