Protesti ispred zgrade Vlade Federacije BiH i dalje traju.

Rudari su izmoreni, izmučeni, ogorčeni...ali njihov humor nikada nije jenjavao. Ni u onim danima kada su u starkama i farmerkama branili domovinu, piše Avaz.

Ovi ljudi velikog srca i večeras ispred zgrade Vlade FBiH, dok čekaju rješavanje svog statusa, zbijaju šale. Zezaju se na svoj račun. U cijeloj toj muci.

Tako je jedan komorat sjeo u kartonsku kutiju i tako se "zaštitio" od zime.

Na kutiju je napisao "ležaljka 4 kom".