Kod kružnog toka u banjalučkom naselju Petrićevac osvanuo je veliki bilbord u čast Novaku Đokoviću i Nikoli Jokiću.


- Hvala što nas činite ponosnim - stoji na bilbordu.

Ovo je samo još jedan od znakova zahvalnosti Banjalučana za istorijski uspjeh naših sportista.

BONUS VIDEO: