Kod kružnog toka u banjalučkom naselju Petrićevac osvanuo je veliki bilbord u čast Novaku Đokoviću i Nikoli Jokiću.
- Hvala što nas činite ponosnim - stoji na bilbordu.
Ovo je samo još jedan od znakova zahvalnosti Banjalučana za istorijski uspjeh naših sportista.
BONUS VIDEO: