Hrvatski vaterpolista Lovre Miloš mogao bi karijeru da nastavi u Partizanu.


Miloš je nastupao za svoju reprezentaciju na Olimpijskim igrama u Tokiju, da bi krajem septembra najavio da se povlači i ide na dužu pauzu.


- Istina, idem u Beograd u ponedeljak, dogovorio sam se. Međutim, nisam još potpisao ugovor. Zato bi najradije da se možda pričeka do ponedeljka - rekao je hrvatski vaterpolista.


Lovre je dodao da je Partizan poslao ponudu koja se ne odbija.