Na Banovom brdu u Beogradu danas oko 9.00 sati gorela je stambena zgrada. Požar je ugašen, ali je ostala velika materijalna šteta. Strujomer je izgorio i potpuno je uništen.

Nekoliko ljudi nagutalo se dima.

 

Zbog toga je intervenisala i Hitna pomoć. Na sreću niko nije hospitalizovan.

BONUS VIDEO