Region
POGINUO RADNIK Pao sa stuba visokog OSAM metara!
Radnik je bio zaposlen u firmi "Kobra"
PROČITAJTE KLIKOM OVDJE NAJVAŽNIJE AKTUELNE VIJESTI
Preporučuje
Region
Utopio se mladić (28) u Zagrebu
14:05
|
0