Vijest o smrti Nebojše objavljena je na Fejsbuk stranici „Kuhinja solidarnosti NS“. Nesrećni čovjek je bio korisnik pomenute kuhinje.
- Juče nas je napustio Nebojša, glumac, pjesnik, muzičar. Imao je 50 godina. Posljednjih godina živio je na ulici. Preminuo je od smrzavanja, na klupi u centru Novog Sada, na Trifkovićevom trgu, gdje je sa drugim gladnim sugrađanima često dijelio obroke iz naše kuhinje. Dolazi zima, a mnogo naših sugrađana nema krov nad glavom, zato apelujemo na nadležne gradske institucije da obezbijede adekvatne uslove za preživljavanje ljudi koji žive na ulici - navodi se u objavi i dodaje:
- Takođe, pozivamo sve Novosađane da imaju razumijevanja i solidarnosti prema najugroženijim članovima zajednice i da se bore za pravednije društvo - navode iz „Kuhinje solidarnosti NS“.